Dan otvorenih vrata

U subotu, 11.03.2017. godine, Ekonomski fakultet je organizovao „Dan otvorenih vrata“ za učenike srednjih škola iz sledećih gradova: Velika Plana, Rača, Smederevska Palanka, Vrnjačka Banja, Kruševac, Ćićevac, Varvarin, Paraćin, Ćuprija, Jagodina i Gornji Milanovac. Prezentaciji akreditovanih studijskih programa i modula, u amfiteatru „Prof. dr Ilija Rosić“, prisustvovalo je preko 400 učenika i 40 nastavnika srednjih škola iz navedenih gradova. Nakon prezentacije učenici su imali priliku da posete učionice, biblioteku i studentski restoran, a bilo im je priređeno i skromno posluženje u centralnom holu Fakulteta.

Ekonomski fakultet će, i u narednom periodu, nastaviti sa ovakvim načinom prezentacije svojih nastavnih i prostornih kapaciteta.